Studenti 

Tohle je čistě názor našich postav. To, že třeba nemáme rádi vaší postavu, neznamená, že nesnášíme hráče.


Rachel Lauren


Spolubydlící. Byli by jsme i spolužačky, kdyby nepropadla. Je to moje nejlepší kamarádka. Myslím, že kvůli mě u sebe nosí popalmiz a vodku. I když se někdy štveme máme se navzájem rády. 

Lisa Harper

Moje spolubydlící, bez ní bych to ve škole nezvládala. Dává mi zápisky a pomáhá občas s kouzly. Ale je to i docela bordelářka.


Rose Seamore aka Rosie


Naše o tři roky starší prefektka. Je to super a milá osůbka. Chodí s Lucasem. Asi má ráda lektvary, když je pořád vaří. Chcete lektvary? Ona je váš dealer. Zkoušela jsem jí naučit tancovat, ale .....
Momentálně pracuje v realitní kanceláři. Naučila mě vařit. 

Milá osoba, osobně jí mám dosti ráda. Ráda pomůže a je i přísná, ale jen pro naše dobro


Lucas Bekusior aka Troll

Můj jediný nebelvírský spolužák, když Rach propadla. Chodí s Rosie. Ze začátku jsem ho fakt neměla ráda, ale fakt. Rád lidí trolli ať už změnami barvy kůže, nebo házením hnojůvek. Taky má místo sešitu jeden salát se vším. Jak si to pak má člověk jako opsat? Hrůza. 

Opustil školu a momentálně bydlí u Rosie. 

Lucas, vtipálek. Často sedí u stolu ve spolce jako duch. Nemluví, snad ani nedýchá a nereaguje na nic.


Rose Dragon

Je o 2 roky starší než já. Je z havraspáru. Super kámoška, pokud se teda zrovna nepereme. Taky ráda tancuje. K tomu ještě zpívá a hraje na kytaru. 

Je super jen má až moc ráda Blackwooda a podle všeho on jí asi taky. 


Super člověk. Osobně jí mám moc ráda. Umí pomoct ale umí být taky pořádně naštvaná.

Ash Sealen aka Kakao dealer  


O rok starší spolužák, který k nám propadl. Chodil s Rachel Dewey, pak s Lillyan Hind a teď zase s Rachel. Je asi stejně líný jako já, možná i víc. Je to vtipný a sympatický kluk. Má rád kakao, takže každý rok dostane na Vánoce kakao. Takže je to dealer na kakao.
Druhý člověk co předčasně ukončil školu.  

Ash, poznala jsem ho, když přišel totálně opilý k nám na pokoj. Teď ho občas potkám a opravdu jen výjimečně, mě pozdraví.


Hikaru Thruffle aka Ten stydlivý 


Je o 2 roky mladší. Je to ten stydlivější z dvojčat. Bavím se s ním víc, než s Hirakem. Ale tento rok byl buď pořád zavřený na pokoji nebo v koutku, kde chodit nechci. Takže jsme se moc tento rok nebavili. Škoda. Mám ho celkem ráda. Ale jestli jsme ještě přátele? Tím si nejsem úplně jistá. 

Je stydlivý a furt šťourá díry do stolu jak už ve spolce, tak třeba i ve Velké síni.

Hiraku Thruffle aka Ten nestydlivý 


Taky o 2 roky mladší (jaké to překvapení). Je otevřenější a méně se červenající dvojče. Je to taky očividně ninja, protože se dokáže proplížit místnosti s lidmi bez toho, aby si ho někdo všiml. I když ho mám o něco méně ráda, než Hikara, je on bratr, kterého jsem políbila. Lezl nám do koše.  


Faye Ivers


Je stejně stará jako já. Je z havraspáru. Dřív jsem byli dobré kamarádky, to ale nějak vypršelo. Asi jsem něco provedla? Prefekt.
Sic jsme se dřív spolu bavili, ale přijde mi, že je na mě z nějakého důvodu naštvaná.

Deník  

Lucas Grey 

Je to Rachelina životní láska, podle toho jak zareagovala, když jsem si mu sedla do klína. Je asi o dva roky starší. Nedá se s ním moc mluvit. Člen skupiny Junkies. A měli jsme nejtrapnější první seznámení.. Na druhou stranu rád pomůže s kouzly, takže dealer na učení kouzel. 

Osoba, která ráda pomůže jak s kouzly tak i s něčím jiným.


Deník


Hugo Gavreau


Druhý člen Junkies. Přátelštější než Lucas. Dobře jsem se spolu pobavili v kotli. Je vtipný a hezký. Na rok odjel do USA, doufám, že mi něco hezkého přinese. 

Zdá se být dosti přátelský.

Deník  

Anet Tow


Je o rok starší a taky z nebelvíru. Zdá se být super. Má strašně ráda famprpál. Myslím, že je kapitánka? Možná má i nějaký tým, kdo ví? Já bych se svou šikovnosti mohla tak dělat roztleskávačku. 

Je milá a ráda pomůže, ale teď se jí docela bojím. Stačí jen říct, že stále neumím kouzla a jsem mrtvá.


Lillyan Hind


O tři roky starší bývalá primuska. Chodí hodně do koutku, nebo spíš tam žije. Baví se s Faye a Rachel D. Moc často jsem jí neviděla. Hikaru je do ní blázen. 


Rachel Dewey


Je o 4 roky starší. Chodí s Ashem. Koutek. V jednu chvíli byla nejlepší kamarádka s Rose, ale to se změnilo. Přelétavé přátelství je asi teďka v módě. Asi bude za chvíli svatba, podle prstenu, který nosí od Ashe. Doufám, že budu družička.  

Will Laire


O rok mladší studentka nebelvíru. Chodí s Ronnyem. Asi je víc náchylná na nemoci, protože není moc časté, abych jí viděla bez toho, že by jí něco bylo. Prefekt.

Jelikož jsem propadla, tak s ní teď chodím do stejného ročníku. Stále nemocná nebo jí něco je, zajímá mě, jestli ví, co to znamená být zdravá.

Eleanor Sonne


Hmm... je to naše prefektka. Moc jí, ale nevídám. Je asi taky o rok starší nebo možná dva? Eh... zdá se být přátelská? Už je primus... a radši se k ní nebudu moc vyjadřovat...

Byla jsem s ní jedny prázdniny v Kotli na pokoji, je milá a dokonce mi dala hezký dárek z dovolené.

William Blackstone


O rok starší student z nebelvíru. Jedno jsme byli rybařit, on tam usnul, poslintal mi boty a pak kupoval nové. V poslední době jsem ho nikde neviděla. 

Byl pro mě jako starší bratr. Docela strašpytel, já strašila jeho, ale i on mě. Bohužel už ho asi nikdy neuvidím. Vypařil se.

Sheldon Myers


O tři roky mladší student z nebelvíru. Rád je asi na pokoji a když už vyleze tak se netváří dvakrát nadšeně. Asi taky ukončil školu. Chudák Rach z toho není zrovna nadšená...

Jediný nebelvírský prvák, co tam je. Jiné již nepotkávám. Nevypadá moc nadšeně ze života. Taky se již vypařil...

Wennys Lowe


Bývalá studentka v nebelvíru. Byla primuska. 


Cory Blake

Bydlí kousek od nás. Dostala se do Zmijozelu. Je tvrdohlavá, když se jí něco zakáže, stejně to udělá. Ráda dělá blbosti různých druhů. Má ráda pozornost, ale nesnáší, když se jí někdo hrabe ve věcech. Je to puntičkářka, musí mít ve všem pořádek.

Pracuje v koutku. Je celkem super holka, pokud zrovna netyká Chrisovi. Ráda jí lekám ze zastíráku. 


Kate Oak

Sic jí úplně neznám, ale mám pocit, že tu chybět nesmí. Je v Havraspáru, občas jí potkám a pokecáme spolu. Zdá se být milá, ale co já vím.


Aliss Fireless aka Velká pusa

Jedná z naším prváček. Potkaly jsem se už v kotli. Je to super holka, snad jen trošku drzá. Řekne všechno co má zrovna na jazyku a nějakou dobu se bála Chrise (nevím jestli se pořád bojí). 


Profesoři 

Christian Archer aka Sexouš 


Náš kolejní ředitel a profesor létání. Je o 13 let starší než já. Je to ten nejlepší a nejhezčí profesor na škole! Mám ho strašně ráda. Dal mi svůj svetr a na narozeniny jsem od něj dostala náušnice a řetízek. 


Jestli Lis nějak zraní. Jak fyzicky tak citově, ať si mě nepřeje.

Oliver Blackwood aka Nevděčník 

Jednou mě násilím odtáhl na ošetřovnu, jako poděkování dostal kopanec. Doufám, že si to nebral moc osobně. Ale poslala jsem mu omluvu po sově. Ale i tak se trošku bojím. Kolejní ředitel Havraspáru. - Bývalý kolejní. 

Kopanec mi prý nikdy neodpustí a to jsem mu přinesla i dort. Příště mu dort mrsknu do obličeje! Máme ho bohužel na obranu a zrovna když si kreslím, tak se chce podívat na naše poznámky... prostě moje štěstí. Něco má s Rose D. Jestli jí ublíží, tak si bude přát, aby nikdy nešel na naši školu!   Tara Grimes


Zástupkyně ředitele. Učila mě bylinky. Nemám jí ráda... nezachránila mě před Blackwoodem. Buď je unášení na škole běžná praxe nebo s ním něco má. Možná nechci vědět co. Odešla nečekaně ze školy... a to jsem jí zrovna začala mít ráda...

Scarlet Leadenrose

Je nová kolejní ředitelka havru. Učí nás na studium mudlu a je to fakt super profesorka, asi moje nejoblíbenější profesorka na škole.  


Sandy Tyler

Naše profesorka lektvaru. V minulosti nás učila přeměňování. Je to taková energická stařenka. Dokáže být i přísná, hlavně pokud si někdo zapomene věci na vaření. To je pak řev na celou učebnu.